Gimtadienis VR kambaryje

Sukate galvą kur atšvęsti gimtadienį ?

Norisi kažko naujo? Neįprastų potyrių? Siūlome išbandyti virtualios realybės pramogas – patikėkite, tai jausmas, kurio nepamiršite dar ilgai! Galime beveik garantuoti, jog nei vienas vaikas neišeis nepatenkintas! Net patys kukliausi ir droviausi, kuriuos ilgai tenka raginti pabandyti, galiausiai pasiduoda užburiančiai virtualiai realybei ir kartu su drąsiausiais spirga laukdami savo eilės.

Kodėl žmonėms patinka gimtadieniai su VR?

Vieną minutę esi savo kambaryje, o kitą – dairaisi po raudonas Marso dykumas, kartu su delfinais nardai mėlynoje vandenyno gelmėje arba visai nejuokingu greičiu leki lenktyniniame bolide. Virtualios realybės akiniai sukuria įspūdį, tarsi būtum visiškai kitoje vietoje ar laike, mat kur bepasuktum galvą ir bepažvelgtum, visur matai vaizdą. Mūsų kambaryje rasite naujausius VR akinius, kurie naudoja giroskopą, akselerometrą ir dar visą krūvą jutiklių, kad „suprastų“, kur tuo metu žiūri ir nupieštų atitinkamą vaizdą. Viskas vyksta taip greitai, kad akys ir smegenys yra apgaunamos, o jei dar ausyse įstatytos ausinės, tai žmogui, dėvinčiam VR akinius susidaro labai realus ir stiprus įspūdis, kad jis yra visai KITUR. Taip pat rankose turėsite pultelius, kurie atstoja rankas. Šaudymo žaidimuose rankose esantis pultelis pavirs ginklu, bokso žaidime – pirštine, kituose žaidimuose rankomis, kuriomis galėsite imti daiktus, atidarinėti duris. Žaidiant tam tikrus VR žaidimus žmogaus smegenys apgaunamos tiek, kad žmogus gali nukristi atgal, todėl Mūsų kambaryje visuomet žaidžiant tokius žaidimus yra asistentas, kuris gaudo krentančiuosius. Pajusti virtualios realybės teikiamus malonumus tikrai rekomenduojame kiekvienam!

Norite pramogauti savo namuose?

Ne problema, mes patys galime atvykti pas Jus!

Siūlome Jūsų vakarėlio dalyviams pasinerti į virtualų pasaulį! Išsinuomok pilniausią įrangą ir mes viskuo pasirūpinsime. Pristatysime į vietą, pajungsime, apmokinsime kaip naudotis arba paliksim prižiūrinti asmenį, kuris kiekvienam žmogui atskirai sureguliuos akinius ir pasiūlys žaidimus ir patyrimus pagal jo pageidavimus. Renginys ar vakarėlis įgaus išskirtinumo ir teigiamų emocijų garantuotai!