Paslaugos

Mūsų paslaugų asortimente yra VR įrangos nuoma, kuria galite pasinaudoti organizuodami įvairias renginių ir švenčių programas. Kas nori atsipalaiduoti ir niekuo nesirūpinti - rekomenduojame mūsų VR kambaryje suorganizuoti gimtadienius ar kitas šventes, kuriose dalyviams bus suteikta galimybė patirti unikalią VR patirtį. Taip pat mes siūlome nuomotis VR įrangą su Mūsų asistentais organizuojant įvairius renginius, ir papildyti juos VR pramoga, kuri perteiks nepakartojamų jausmų. Be to, turime dovanų kuponų, kuriuos galite įsigyti ir padovanoti savo artimiesiems, suteikiant jiems galimybę patirti naujus jausmus ir įsimintinas akimirkas. Rezervuokite paslaugas ir išbandykite Virtualios realybės magiškas galimybes.

VR įrangos nuoma

Mėgstantiems virtualias realybės ir kitas kompiuterines pramogas, yra nuomos paslauga, kuri suteikia galimybę pasirinkti įrangą ir pramogauti savarankiškai, bet kurioje norimoje vietoje. Ši paslauga suteikia galimybę susipažinti su naujomis technologijomis, eksperimentuoti ir atrasti naujus pomėgius. Nuomos pagrindas yra patogumas ir pasirinkimo laisvė, nes nereikia įsigyti brangios įrangos, o galima pasirinkti iš skirtingų modelių, priklausomai nuo savo poreikių ir norų. Tai puiki proga praleisti laiką, atsipalaiduoti, išbandyti savo jėgas ar tiesiog smagiai praleisti vakarą su draugais.

Pramogos VR kambaryje

Jei ieškote naujos ir įdomios pramogos, VR kambarys gali būti puikus pasirinkimas. Ši paslauga siūloma Vilniuje ir Marijampolėje, kur yra privatus kambarys, kur galite atsinešti savo užkandžius ir mėgautis virtualia realybe. Žaidimų pasirinkimas yra didelis, o jums viso reervacijos metu padės asistentas. Tačiau reikalaujama išankstinė rezervacija, nes kambarys yra labai populiari pramoga. Čia galite patirti daug naujų pojūčių ir turėti smagų laiką su draugais ar šeima. Būkite pasiruošę įspūdingai ir įdomiai praleisti laiką!

Virtualios realybės akinių ir įrangos nuomaVirtualios realybės akinių ir įrangos nuoma
Virtualios realybės kambarys pramogos Vilniuje ir MarijampolėjeVirtualios realybės kambarys pramogos Vilniuje ir Marijampolėje
VR pramogos Jūsų renginyje

Mes esame pasiruošę atvykti į Jūsų renginį ir pristatyti didžiulę dozę pramogų naudojant virtualios realybės technologijas. Tai yra naujos kartos pramogų būdas, kuris leidžia patirti neįtikėtinus nuotykius, o tai yra puiki galimybė Jūsų svečiams pajausti kažką naujo ir įdomaus. Mes turime didelį pasirinkimą žaidimų ir patirčių, kurias galime pritaikyti pagal Jūsų renginio pobūdį ir tematiką. O taip pat, mes užtikriname saugumą ir sklandumą renginio metu, nes Mūsų asistentai bus viso renginio metu. Taigi, jei norite padaryti savo renginį įsimintiną ir nepakartojamą patirtimi, susisiekite su mumis ir mes surengsime virtualios realybės pramogas, kurių nepamiršite!

Dovanų kuponai

Jeigu ieškote įdomios pramogos, tai dovanų kuponas į virtualios realybės kambarį yra puikus pasirinkimas. Šis kuponas leis jums patirti unikalią patirtį, kurią gali suteikti tik virtualios realybės technologijos. Virtualioje realybėje galite pasinerti į įvairius pasaulius, pasijusti kaip superžvaigždė ar net kariauti su robotais. Be to, tai puiki proga praleisti laiką su draugais ar šeima. Visiems patiks išbandyti šią naują pramogą, kuri garantuoja daug emocijų ir smagių prisiminimų. Neabejokite - dovanų kuponas virtualios realybės kambaryje bus originalus ir vertingas pasirinkimas!

Virtualios realybės pramogos Jūsų renginyjeVirtualios realybės pramogos Jūsų renginyje
Virtualios realybės dovanų kuponaiVirtualios realybės dovanų kuponai