VR paslaugos Jūsų renginyje

Pilnas renginio aptarnavimas VR pramogomis

Turime puikią paslaugą, kuri gali pagyvinti jūsų renginį! Mūsų komanda atvyksta į jūsų renginio vietą su visu reikiama virtualios realybės įranga. Darbuotojai pasirūpins, kad įranga būtų paruošta darbui, renginio metu užtikrins sklandumą ir pasirūpins svečiais, o po visko - atjungs ir išsiveš įrangą.

Tai patraukli pramoga visiems - nuo jaunuolių iki vyresnio amžiaus žmonių. Jūsų svečiams bus pasiūlytas didelis virtualios realybės turinio pasirinkimas, kuris tikrai nepaliks abejingų. Leiskite mums pridėti šiek tiek magijos ir naujovių jūsų renginiui!

Galime pasiūlyti prisitaikyti prie renginio tematikos ir atrinkti patirtis, atitinkančias renginio temą.

Taip pat galime atsivežti vairavimo, amerikietiškų kalnelių ar skraidymo simuliatorius!

Tik įrangos nuoma ir savarankiškas vedimas

Šis būdas yra labai patrauklus dėl mažesnės kainos. Mes siūlome daug techninių žinių nereikalaujančius virtualios realybės akinius, kad galėtumėte džiaugtis VR patirtimi ir nereikėtų vargti su sudėtinga įranga. Nuomos kainą skaičiuosime paros pagrindu, todėl galėsite atsipalaiduoti, ir neskaičiuoti kiekvienos valandos. Jei turite patirties su VR įranga, turime ir sudėtingesnių VR akinių ir priedų, kurie atitiks jūsų specifinius poreikius. Taigi, pasinaudokite šia galimybe ir įneškite į renginį daugiau emocijų su VR akiniais

Susisiekite dėl renginio