VR kambarys Vilniuje

Rezervuok laiką, atvyk sutartu metu ir tiesiog mėgaukis VR pramoga!

Mes pasirūpinsime, kad viskas būtų paruošta ir sklandu!

Koks tas VR kambarys?

Virtualios realybės kambarys yra paruoštas būtent šiai pramogai, todėl patirsite maksimalius VR teikiamus įspūdžius. VR kambaryje rasite ekranus ir sofas, galėsite patogiai įsikurti ir stebėti žaidžiančius draugus. Kambaryje yra ir stalas, todėl galėsite atsinešti užkandžių, surengti vakarėlį.

Patalpos yra jaukios, kambariai privatūs, nebus pašalinių žmonių, tik Jūs ir asistentas. Galėsite atsipalaiduoti ir nevaržyti savęs, nes virtuali realybė suteikia daug emocijų. Paleiskite jas į aplinką!

Ką rasite?

Turime didelį VR žaidimų sąrašą, tad kiekvienas ras sau tinkamas patirtis. Nuo gražių, raminančių vaizdų iki adrenaliną keliančių siaubo žaidimų, vairavimo simuliatorių arba bendros užduoties vykdymo savų draugų kompanijoje.

VR kambaryje naudojame belaides technologijas, tad pramogauti yra patogu, galima trumpam net užmiršti, kuris pasaulis yra realybė.

Asistentai padės išsirinkti patirtis, pasaugos ir atsakys į rūpimus klausimus, kad pramoga praeitų sklandžiai.

Papildomas kambarys "Gaming zone"

Norintiems užimti daugiau žaidėjų vienu metu, siūlome nuomotis papildomą kambarį. Jame rasite šokių žaidimą Just dance (+15 eur/val), kurio metu dalyviai turi atvaizduoti ekrane rodomus šokių judesius, kamera fiksuoja judesius ir paskelbia nugalėtoją. Priklausomai nuo dainos, pramoga užima nuo 1 iki 6 asmenų.

Taip pat galima rezervuoti pilną kambarį (+30eur/val). Be Just dance, taip pat galėsite pramogauti žaidžiant visiems puikiai žinomą stalo futbolą ir pramogauti patogiai su konsolėmis Playstation 5 arba nintendo Switch. Šio kambario dėka papildomai užimame nuo 4 iki 14 asmenų.

*Marijampolėje rasite tik Just dance kambarį. Vilniuje galime pasiūlyti pilną kambarį su visomis išvardintomis papildomomis pramogomis

Sudomino?

Rezervuokite kambarį telefonu +37068886366, el paštu vrkambarys@gmail.com arba užpildę formą "REZERVUOTI"